قوانین و ضوابط خرید در سیوان لند

قوانین و ضوابط خرید در سیوان لند

شرکت زیما فناوری فردا به شماره ثبت 52465 و شناسه ملی 14009076694 اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری شیراز به نشانی شیراز خیابان بلوار مدرس بلوار آزادگان کارخانه نو آوری شیراز طبقه دوم سیوان لند کدپستی 7154815840 به نمایندگی سید محمد فتاح جهرمی (به عنوان رئیس هیأت مدیره بر اساس صورت جلسه هیأت مدیره و آگهی آخرین تغییرات مندرج در روزنامه رسمی و اعطای حق امضاء قرارداد ها به نائب رئیس هیأت مدیره ) که در این قرار داد به اختصار سیوان لند یا شرکت نامیده می شود در راستای رسالت خود جهت توسعه ی کارآفرینی، بهبود فضای کسب و کار مجازی و تسهیل دسترسی به آن، حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان (اعم از فروشندگان و خریداران) در حوزه صنعت و ساختمان، اقدام به طراحی وب سایت و اپلیکیشن، مطابق با موازین شرعی و قانونی جمهوری اسلامی ایران، قوانین و جرائم رایانه ای و قوانین تجارت الکترونیک نموده است که دارای نماد الکترونیک و مجوزات مربوطه از وزارت صنعت و معدن می باشد و تمامی مالکیت مادی و معنوی آن متعلق به شرکت زیما فناوری فردا می باشد که تحت شرایط ذیل، اقدام به انعقاد توافقنامه و ارائه خدمات می نماید.


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سیوان لند به دقت ملاحظه فرمائید. استفاده از سیوان لند به‌منزله‌ی قبولی تمامی شرایط ذیل و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات سیوان لند می باشدفلذا از زمان تشکیل پنل توسط خریدار و انجام هر نوع تراکنش و اقدامی توسط وی به منزله قبول مفاد و مواد این قرارداد می باشد، حتی اگر کد ملی یا شماره تلفن اشتباهی درج نموده باشد و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلا اعتبار می‌‌نماید.


قابل ذکر است مقررات و بندهای این تفاهم نامه ممکن است بنابر تشخیص و صلاحدید شرکت و یا دستورالعمل ها و بخشنامه های مراجع قانونی و یا بنا به شرایط زمانی و مکانی و یا اقتصادی و یا سیاسی در طول مدت عضویت کاربر مورد تغییر و یا اصلاح و یا تکمیل و یا حذف قرار گیرد. این تغییرات از طریق اپلیکیشن و سایت سیوان لند اعمال خواهد شد؛ استفادۀ کاربران از اپلیکیشن و سایت سیوان لند، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است و صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات سیوان لند ، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.


قابل ذکر است مقررات و بندهای این تفاهم نامه ممکن است بنابر تشخیص و صلاحدید شرکت و یا دستورالعمل ها و بخشنامه های مراجع قانونی و یا بنا به شرایط زمانی و مکانی و یا اقتصادی و یا سیاسی در طول مدت عضویت کاربر مورد تغییر و یا اصلاح و یا تکمیل و یا حذف قرار گیرد. این تغییرات از طریق اپلیکیشن و سایت سیوان لند اعمال خواهد شد؛ استفادۀ کاربران از اپلیکیشن و سایت سیوان لند، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است و صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات سیوان لند ، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌گردد. لازم بذکر سیاست های حفظ حریم خصوصی در قالب یک سند الکترونیکی و به عنوان قرارداد الکترونیکی (سند قانون بین کاربران و شرکت)، در جهت احترام به حریم شخصی کاربران سایت تنظیم شده است. پذیرش سیاست های حفظ حریم خصوصی نیازمند هیچ گونه امضاء الکترونیک یا دیجیتال نمی باشد.


تعاریف

 خریدار یا سفارش دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که در سایت یا اپلیکیشن سیوان لند به منظور ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وارد شده یا ثبت نام نماید و با ورود به سایت و اپلیکیشن اعلام می کند که متن قوانین و مقررات سیوان لند را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به فعالیت و ثبت سفارش خود می کند.


تعریف فروشنده: شخص حقیقی یا حقوقی است که در اپلیکیشن یا سایت سیوان لند به منظور ارائه خدمات و فروش ثبت نام نموده است و یا هر شخصی که از طریق نرم افزار جهت ارائه خدمات و فروش کالا به کاربر معرفی می شود و اقدام به فروش کالا و ارائه خدمات خود به خریداران یا کاربران می نماید.


حساب کاربری: عبارت است از صفحه ورود کاربر که پس از ورود و ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز نرم افزار تشکیل شده و در اختیار خریدار قرار می گیرد و کلیه ابلاغات، اخطارها، درخواست ها و سفارشات از این طریق صورت میگیرد.


اعتبار: مبالغی است که کاربران در حساب کاربری خود به جهت استفاده از خدمات سیوان لند منظور می نمایند. این مبلغ بصورت پرداخت از طریق سامانه بانکی و کارت های عضو شتاب منظور و محاسبه می شود.


 اعتبار هدیه: عبارت است از مبلغی که به صورت هدیه وارد حساب کاربری خریدار شده یا با ارسال کد از طریق پیام کوتاه یا ایمیل یا روش های دیگر در اختیار خریداران قرار می گیرد. این اعتبار تنها برای استفاده از خدمات سیوان لند است و قابل انتقال به غیر نمی باشد. تبصره: تمامی اعتبارات هدیه (کوپن های تخفیف، اعتبار رایگان معرفی دوستان،هدیه ثبت نام، ....) تنها تا سه ماه قابلیت استفاده دارند و بعد از انقضای مدت از حساب کاربر حذف خواهد شد.


 سفارش کالا: عبارت است از وارد نمودن تقاضا توسط خریدار جهت خرید کالا یا دریافت خدمات، که شامل انتخاب دقیق نوع خدمات یا کالا، آدرس محل تحویل، نوع پرداخت هزینه (به صورت نقدی یا اعتباری) و نوع حمل و تحویل، همچنین اعلام جزئیات و قیمت که توسط فروشنده انجام می شود.


 گیرنده: اشخاص حقیقی یا حقوقی که توسط کاربر سفارش دهنده به عنوان گیرنده کالا معرفی می گردد و چنانچه شخص سفارش دهنده غیر از گیرنده کالا باشد؛ سیوان لند، هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی پیش رو نداشته و ندارد.


 کالاو خدمات: عبارت است از هر وسیله و مال یا خدمت مرتبط با صنعت و ساختمان که توسط فروشنده بنابر تقاضای سفارش دهنده در سایت سیوان لند در معرض فروش گذاشته شود و با قوانین سیوان لندفروخته شود و تحویل خریدار یا نماینده وی گردد.


 کالای معیوب: شامل کالا و اجناسی می باشد که تمام یا بخشی از آن دارای ایراد، نقص، صدمه و... باشد به گونه ای که انتفاع از آن ناقص یا غیر ممکن باشد؛ همچنین نسبت به آن اجناس و کالاهایی که طبق قانون برای فروش آنها وجود پروانه بهره برداری، پروانه کسب، مجوز فعالیت و یا گارانتی های معتبرالزامی می باشد، فقدان هر یک از این موارد، دلالت بر معیوب بودن کالا می باشد.


 کالای تقلبی یا غیراصل یا غیر استاندارد:

الف: کالایی که با برند یا مدل اصلی آن کالا از نظر نام متشابه اما از نظر اصالت متفاوت است و یا هرگونه کالایی که از نظر جعبه، بسته بندی، جنس، کیفیت و غیره با کالای اصلی که توسط مراکز مورد تایید که کالاهای اصل را به فروش می رسانند (مانند سایت اصلی برند یا شرکت های وارد کننده ی قانونی) مغایرت داشته باشد و همچنین در سایت سیوان لند در عنوان یا تصاویر کالای نمایش داده شده برند اصلی کالا ذکر شده ولی کالای فروخته شده با نمونه ی اصلی کالا مغایرت داشته باشد؛


ب: کالاهایی که در آنها شماره سریال، مدل، برچسب یا سایر نشان‏های شناسایی و یا مشخصات کالا، قطعات و اجزای آنها و یا بسته بندی یا هرگونه نوشته‏ای در روی آنها بطور غیرمجاز از جانب تولیدکننده، توزیع کننده یا فروشنده کالا و یا هر شخص دیگر، محو، تغییر، جایگزین و یا به هر شکلی دستکاری شده باشند؛


ج: کالاهای مغایر با قوانین و مقررات و ضوابط و استانداردهای دولتی،عمومی و صنفی به ویژه مقررات بهداشتی؛


ه: مصالح فله یا هرگونه کالایی که از ترکیب مواد و مصالح پایه تولید شده باشد ، که با قوانین فنی استانداردهای مربوط مغایرت داشته باشد.

د: کالاهای ناقض حقوق اشخاص ثالث از جمله حقوق مالکیت فکری.


 کالای قاچاق: وارد کردن و یا خارج کردن کالا بر خلاف قوانین و مقررات جاری کشور و عدم وجود مدارک و مستندات رسمی قابل ارائه، دال بر ورود و ترخیص آن از مبادی قانونی گمرک رسمی کشور و همچنین کالاهایی که مطابق با قوانین مالیات بر ارزش افزوده عرضه نشده باشد.


 بازار آنلاین و بازار آفلاین: بازار آنلاین بازاری است که در آن کالا در بستر اینترنت و به صورت برخط (آنلاین،) عرضه و به فروش میرسد. بازار آفلاین بازاری است که در آن، کالا مستقل از اینترنت و به صورت سنتی در فروشگاهها و مراکز توزیع، عرضه و به فروش میرسد.


 پنل فروشندگان سیوان لند: فضای مجازی با درگاه اختصاصی هر فروشنده است که از سوی سیوان لند به فروشنده برای عرضه و فروش کالا تخصیص داده می شود.


موضوع توافقنامه

 حق العمل کاری، بازاریابی و واسطه گری فروش آنلاین محصولات صنعتی، ساختمانی و تجهیزات آن توسط سیوان لند و ثبت سفارش خرید محصولات توسط خریداران از طریق وب سایت سیوان لند به نشانی مذکور در توافقنامه و یا اپلیکیشن سیوان لند.

 سیوان لند یک بازارگاه آنلاین (پلتفرم بازار الکترونیکی) است نه فروشگاه اینترنتی و نقش ایجاد زیرساخت مناسب برای تعامل میان تأمین کنندگان و مصرف کنندگان بیرونی محصول (کالا و خدمات) را در چارچوب و قواعد این توافقنامه بر عهده دارد به عبارتی دیگر سیوان لند به شکل یک واسطه میان خریداران و عرضه کنندگان کالا و خدمات (فروشندگان) فعالیت می کند بدون آنکه خود طرف معاملات میان آنها قرار گیرد.


شرایط کالاهای فروشندگان

در سیوان لند تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات کالا به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند ضمن اینکه در هنگام انتخاب کالا کاربر باید به تمام مشخصات کالا دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب کالا بر عهده کاربر می‌باشد و سیوان لند هیچ مسئولیتی درباره انتخاب کاربر نخواهد داشت.


محصولات ارائه شده در وبسایت، یا توسط سیوان لند از شرکتهای معتبر و دارای مجوز رسمی و وارد کنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می شود و یا برخی فروشندگان با سیوان لند همکاری می کنند و محصولات خود را به واسطه این فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده ها توسط سیوان لند بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می شود .


 مسئولیت های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.


 فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می شود در صورت درخواست خریدار و در صورت عدم عودت کالا، توسط فروشنده ارسال می شود.


 خریداران حداکثر 72 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش و قعطی شدن آن فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.


 قیمت کالاها با توجه به رعایت استاندارد های قیمت گذاری (مندرج در پنل فروشندگان سیوان لند و با توجه به قوانین و مقررات اعلامی از طرف سازمانهای نظارتی و یا لیست قیمت مصوب مورد تأیید اتحادیه ها و سازمان های مرتبط) ، توسط و به مسئولیت فروشنده تعیین میشود. لذا مسئولیت پاسخگویی به مراجع رسمی از جمله سازمان تعزیرات و اشخاص ثالث از جمله خریدار در خصوص قیمت تعیین شده بر عهده فروشنده است.


 خریدار می بایست پس از تحویل کالا، با ورود به پنل خویش تأییدیه اخذ رسید کالا را به اطلاع سیوان لند برساند در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه سیوان لند نمی باشد.


 بتن آماده و مصالح حجیم و فله از گروه کالاهایی هستند که عودت سفارش در خصوص آنها مورد قبول نمیباشد، سایر محصولات غیر قابل عودت نیز مطابق با اعلام فروشندگان در سایت اطلاع رسانی می گردد. فلذا در خصوص عمده کالاهای موجود در صنعت ساختمان و بعضی از کالاهای موجود در سایت، امکان عودت امکانپذیر نمی باشد. لذا خریداران محترم در زمان خرید به نوع محصول حجم محصول و شرایط توجه لازم را داشته باشند. شایان ذکر است کلیه مصالح فله از جمله بتن آماده، آجر، شن ، ماسه صرفاً قبل از تخلیه بار با هماهنگی فروشگاه ها و کارشناسان سیوان لند قابل عودت می باشد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پذیرش می شوند. زمان تحویل کالا به کاربر توسط فروشنده وبا هماهنگی فی مابین طرفین مشخص میگردد.


⦁ در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف) پس از نهایی شدن سبد خرید ، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا قانونا و عرفاً امکانپذیر نمی باشد و اگر خریدار درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.


 در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف) پس از نهایی شدن سبد خرید ، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا قانونا و عرفاً امکانپذیر نمی باشد و اگر خریدار درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

 در صورتی‌که سیوان لند تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد، میبایست سقف مبلغ خرید جهت استفاده کد تخفیف رعایت شود ، در صورتی که به هردلیلی درخواست حذف کالایی از سبد خرید را داشته باشید و مبلغ سفارش از سقف تعیین شده پایین تر بیاید تخفیف از بین خواهد رفت.


 کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سیوان لند به وسیله ارسال کد سفارش پیش فاکتور از طریق ایمیل، اپلیکیشن و سایت سیوان لند در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سیوان لند پیگیری های لازم جهت ارسال کالا و محصولات از فروشنده به خریدار را اعمال می نماید و مسئولیت ارسال به موقع سفارشات بر عهده فروشنده می باشد. ضمن اینکه مسئولیت کلیه موجودی کالاها بر عهده فروشنده می باشد و چنانچه موجودی کالایی به اتمام رسیده باشد فروشنده موظف به عودت وجه سفارشات بوده.


در خصوص این بند فروشنده می بایست موجودی کالاهای خود را بررسی و به روز رسانی کنند.


 سیوان لند کلیه مجوزهای فروشگاهها (فروشندگان) را بررسی و بعد از کارشناسی و تأیید آنها مجوز فعالیت در سیوان لند داده می شود. کمااینکه خریداران نیز هنگام خرید و ثبت سفارشات می بایست به نظرسنجی ها در مورد فروشگاهها توجه داشته و از نقطه نظر سایر خریداران استفاده نمایند تا بتوانند انتخاب و خرید شایسته ای داشته باشند.


 در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری توسط سیوان لند یا فروشنده به حساب خریدار واریز خواهد شد.


 در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت سیوان لند ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط خریدار، برای سیوان لند محفوظ است. سیوان لنددر اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط خریدار واریز و عودت می‌نماید و خریدار با ورود به سایت سیوان لند می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.


⦁ درصورتی که کالایی پس از خرید خریدار، کاهش قیمت داشته باشد، امکان مرجوع نمودن کالا یا مطالبه مابه التفاوت وجه وجود ندارد.


 خریداران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط خریدار، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سیوان لند جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از خریدار، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند و چنانچه کاربر اطلاعات کافی در اختیار سیوان لند قرار ندهد سیوان لند مجاز است حساب کاربر را مسدود و از ارائه خدمات به نامبردگان خودداری نماید. همچنین، خریداران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.


 با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ وجه امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است خریداران هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام شخص حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.


 آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.


 تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.


⦁ افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای خریدار ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالاهای موجود در سبد کالا اعمال خواهد شد. بنابراین به خریدارانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی کالا دارند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه سیوان لند نخواهد بود.


⦁ سفارش زمانی نهایی می‌شود که کاربر کد سبد خرید .......................... سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که سیوان لند هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.


⦁ چنانچه کالا در شرایط نو و بدون اینکه از آن استفاده شده باشد (آکبند) در صورت تأیید مطابق با قوانین ارجاع توسط سیوان لند یا خریدار نهائی بازپس و یا عودت داده شود. در این شرایط فروشنده مطابق درخواست خریدار و از طریق سیوان لندمبلغ کالا را به خریدار یا سیوان لندعودت میدهد و یا اقدام به تعویض کالا مینماید.


⦁ هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل توسط خریدار پس از وصول کالا مانع از انصراف خریدار یا عودت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد که منجر به لغو سفارش می‌شود توجه فرمایید.


⦁ پس از دریافت کالاها و سفارشات عودت داده شده توسط سیوان لند، بخش کنترل کیفیت سیوان لند مورد اعلام شده توسط خریدار را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت، کالا تعویض یا وجه آن توسط فروشنده عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای خریدار ارسال خواهد شد.کلیه مصالح فله، حجیم از جمله بتن آماده، آجر، شن و ماسه صرفاً قبل از تخلیه بار با هماهنگی فروشگاه و کارشناسان سیوان لند قابل بازگشت و پس دادن می باشد. مسئولیت باز پس گیری کالا، تعویض کالا و عودت وجه بر عهده فروشنده می باشد و سیوان لند هیچگونه مسئولیتی ندارد.


⦁ هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی با پشتیبانی سیوان لندو بررسی ایشان بر عهده خریدار می‌باشد.


 در رابطه با هزینه حمل و نقل سفارشات عودت داده شده از/ به خریدار، موارد به شرح ذیل می باشد:


الف) تنها در صورتی هزینه های حمل و نقل عودت سفارشات بر عهده فروشنده می باشد که عودت کالا ناشی از کالای معیوب و یا ناقص و یا ارسال کالای مغایر با سفارش خریدار (رنگ، سایز، مدل و غیره) باشد. در این صورت به ازای هر سفارش کلیه خسارات وارده از فروشنده جهت هزینه های ارسال و دریافت و عودت کالا اخذ می گردد.

ب) در صورتی که عودت کالا ناشی از قصور فروشنده نباشد، هیچ گونه هزینه حمل و نقل عودت سفارش شامل حال فروشنده و سیوان لند نخواهد شد و کلیه هزینه ها از جمله هزینه هر گونه آسیب به کیفیت و کمیت کالا در زمان بازگشت بر عهده خریدار می باشد.


 ارسال کالا و خدمات به عهده فروشنده می باشد و سیوان لند در این زمینه هیچ تعهدی ندارد.امافروشنده میبایست تمام تلاش خود را انجام دهد تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست خریداران خود در سراسر کشور برسد.


 خریدار بایستی سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت، پیک و یا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور و مشخصات کالاها مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت در سفارش ، عدم کیفیت ،مخدوش بودن برچسب درب جعبه ی کالا و آکبند نبودن ، کسری لوازم جانبی و همراه ، کسری ضمانت نامه ، و یا ایراد فیزیکی و ظاهری ( از قبیل شکستگی، له شدگی و ... ) از دریافت سفارش خودداری نماید. و حداکثر یک ساعت از زمان دریافت مشکلات مربوط به کالا را در پنل پشتیبان ثبت شکایات در حساب کاربری خود ثبت نماید. بدیهی است دریافت کالا یا استفاده از آن به هر نحو به منزله تایید صحت و کامل بودن سفارش و تایید سلامت ظاهری کالا میباشد و پس از آن هیچ گونه اشکال و ایراد ظاهری و یا کسری کالا و لوازم و غیره مورد قبول نمی باشد.


⦁ هزینه ارسال کالا کلا به عهده خریدار می باشد که بسته به انتخاب نوع حمل، توسط خریدار به صورت آنلاین در سایت پرداخت شده یا در زمان تحویل اخذ میگردد.


 با توجه به ویژگی هر محصول و در صورت وجود اضافه یا کسری بار، تسویه نهائی پس از تخلیه بار و با توجه به قبض باسکول و واحد درج شده در قبض باسکول صورت می پذیرد.


قوانین اختصاصی کاربران

 برای استفاده از خدمات سایت واپلیکیشن سیوان لند لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در اپلیکیشن یا سایت داشته باشد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی و اهلیت قراردادی طبق قانون هستند می‌توانند اقدام به ساخت حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن کنند. کاربر مذکور برای استفاده از خدمات باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را ثبت کند.


 کاربران شخص حقوقی مکلف به معرفی نماینده (شخص حقیقی) برای ثبت‌نام در اپلیکیشن و سایت هستند و اطلاعات این شخص حقیقی علاوه بر شخص حقوقی باید در اپلیکیشن و سایت قید شود.


 کاربر متعهد میگردد؛ صرفا با ایمیل و شماره تماس متعلق به خود نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن سیوان لنداقدام می نماید. در غیر این صورت در برابر شخص ذی‌نفع صاحب ایمیل و شماره تماس تماماً مسئول بوده و مسئولیت حقوقی و کیفری این اقدام صرفاً متوجه کاربر متخلف خواهد بود و سیوان لند هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نداشته و ندارد و شرکت به محض آگاهی از این موضوع مجاز خواهد بود نسبت به لغو عضویت و حساب کاربری اقدام کند.


 کاربر قبول نمود در نهایت هوشیاری و صحت عقل و با رعایت نکات ایمنی از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت و نگهداری نماید .مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهده‌ی شخص کاربر است، در نتیجه ضروری است که کاربر در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، از جمله نام کاربری و رمز عبور، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد و از این طریق مانع استفاده‌ی دیگران از آن گردد. همچنین ضروری است که کاربر در صورت ظن به دسترسی ثالث به حساب کاربری خود یا سرقت و یا مفقود شدن اطلاعات کاربر در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید و در صورت لزوم سیوان لند را مطلع کند تا حساب کاربری مذکور را مسدود نماید. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به سیوان لند انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور و موبایل کاربر انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی (کاربر) خواهد بود.


 کاربران حق ندارند به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات سیوان لند متوجه مدیران اشخاص حقوقی و نماینده معرفی شده در سایت به صورت تضامنی بوده و مسئولیتی متوجه سیوان لند نمی باشد.


 ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید شرکت، از کاربر درخواست شود که اقدام به تکمیل اطلاعات، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود کنند. در این صورت، کاربر متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلامی و درخواست شده از سوی شرکت خواهد بود. در غیر این صورت شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.


 اطلاعات کاربری کلیه کاربران نزد کاربر گیرنده اطلاعات، محرمانه بوده و هیچ یک از کاربران حق ندارند اطلاعات مربوط به حساب طرف مقابل را (اعم از مشخصات هویتی، شماره تماس، آدرس، عکس و غیره) ذخیره، یا منتشر کند و در دسترس دیگران قرار دهد.


 کاربر پذیرفت هر گونه رویه و یا شکل یا عدد یا عبارات مبین اعلام قبولی و تصدیق داده پیام های صادره از طرف سیوان لند می باشد و همچنین به منزله امضا الکترونیکی احتساب خواهد شد و طرح هرگونه ادعایی را در مورد هر امضا اعم از امضا الکترونیکی و غیره و یا قبولی مذکور از خود سلب و اسقاط نمود.


 کاربران به موجب تایید و پذیرش این تفاهم نامه توافق و قبول نمودند که جهت سهولت مبادله و انتقال اطلاعات ، همه ی تغییرات و الحاقیه های قوانین و مقررات این تفاهم نامه اعم از تغییر و تکمیل و حذف و اضافه کردن شروط و بندهای آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه های مربوط به سیوان لند، از طریق سایت واپلیکیشن سیوان لند به عمل آید و کاربران ضمن پذیرش و اطلاع از شرط و روند اجرائی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام نموده اند .


 کاربر متعهد شد به منظور بهره برداری از خدمات سیوان لند صرفا از یک حساب کاربری استفاده نماید و چنانچه ثابت شود نامبرده از بیش از یک حساب کاربری به نحو مخفی استفاده نموده است و یا می نماید، شرکت می تواند حق دسترسی به سایت و اپلیکیشن سیوان لند را بابت هر دو حساب کاربری قطع نماید.


 کاربر به این امر مشرف گردید که سایت واپلیکیشن سیوان لند صرفا یک نرم افزار می باشد که شرایط و مولفه های یک توافق از راه دور، فی مابین کاربران را در فضای مجازی فراهم می نماید.


پرداخت هر گونه حقوق و مسئولیت های قانونی عوامل انسانی و سخت افزاری و نرم افزاری متعلق به کاربر بنابر اقتضا و موضوعیت داشتن موارد این بند ( مانند موسسات و شرکت های حمل و نقل ) بعهده نامبرده می باشد و سیوان لند در این خصوص مبرا از هرگونه مسئولیت بوده و این امر مورد قبول کاربران مورد نظر قرار گرفت.


 کاربر به منظور تحقق بدون ایراد این تفاهم نامه ملزم و متعهد به اجرای کامل قوانین موضوعه کشور و قانون تجارت و مدنی و قوانین جرایم رایانه ای و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قوانین و مقررات مالیاتی، صنفی و قوانین و آیین نامه ها و بخشنامه های مرتبط با آن ها و نیز روش ها و دستورالعمل ها و آیین نامه های اجرایی مصوب شورای عالی انفورماتیک و سایر مقرراتی که توسط هر یک از مراجع ذی صلاح در این حوزه و سایر زمینه های مربوط به کسب و کار کاربر بنابر مورد اصدار یافته است ، و نیز ضوابط و مقررات شرکت شد و چنانچه به علت عدم رعایت هریک از قوانین و مقررات لازم الاجرا به شرکت خسارتی مادی یا معنوی وارد شود و در این خصوص شرکت به موجب آرای قطعی از سوی مراجع قضایی و قانونی محکوم به پرداخت مبلغی شود ، کاربر علاوه بر جبران خسارت و پرداخت خسارت وارده باید 20% از مبلغ مندرج در احکام را به عنوان خسارت در وجه شرکت پرداخت نماید.


 کاربر اقرار نمود و پذیرفت که با عضویت درسیوان لند می تواند از خدمات موجود در آن به نحو غیر انحصاری و غیر قابل انتقال و محدود تا حدی که شرکت صلاح می داند استفاده نماید و طرح هرگونه ادعای مالکیت مادی و یا معنوی نسبت به نام، علامت تجاری، لوگو و اطلاعات و محتوا ... سایت و اپلیکیشن سیوان لند را ، به هر شکل و به هر عنوان از خود سلب و اسقاط نمود.


 این امر مورد توافق و پذیرش کاربر قرار گرفت که، هرگونه مبلغی در راستای طرح های تشویقی و یا تبلیغاتی در حساب کاربری متعلق به آنان توسط شرکت کارسازی میشود صرفا قابل استفاده در خدمات ارائه شده و شونده در اپلیکیشن سیوان لند می باشد، فلذا قابل انتقال به هر شخص حقیقی و حقوقی ویا قابل برداشت و مطالبه به نحو نقدی و غیر نقدی و یا معادل نمی باشد. و قابل ذکر است چنانچه کدهایی الکترونیکی جهت افزایش و یا کاهش هزینه خرید کالا یا خدمات برای کاربران از سوی شرکت تعلق گرفته باشد هیچ حق مکتسب و یا مالکیت برای نامبردگان بوجود نمی آورد و مع الوصف چون در این خصوص وجه و مبلغی از کاربران دریافت نمیشود شرکت می تواند بنا بر هر علت و یا بنا بر اختیار و صلاحدید خود مبلغ یا تاثیر کدهای مذکور را تغییر و یا غیر قابل استفاده و یا باطل نماید ؛ حتی اگر این اقدام شرکت پس از ارسال و یا انتشار کدهای مذکور به کاربران باشد. هم‌چنین در صورتی که شرکت تشخیص دهد، اعمال این کد به علت خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است، می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آن به حساب کاربر افزوده شده را باطل یا حذف کند.


 این امر مورد تائید و قبول کاربر قرار گرفت که سیوان لند ممکن است به منظور ارائه خدمات بهتر سایت و اپلیکیشن سیوان لند، با برخی از شرکت ها و موسسات مرتبط، مشارکت و یا همکاری و یا تشریک مساعی نماید و شرکت هیچگونه کنترل و نظارتی بر ساز و کار فعالیت و خدمات آنها نخواهد داشت و هر یک از این شرکت ها و موسسات مقررات و موازین مختص به خود را دارا می باشند و سیوان لند مسئولیت و نظارت و تعهدی نسبت به این مقررات و موازین نخواهد داشت و سیوان لند از هرگونه مسئولیت حقوقی و یا کیفری در راستای موضوع این بند بری می باشد .


 کاربران بدین وسیله اقرار نمودند و پذیرفتند کلیه ی اطلاعات و مشخصات و پیامهایی که از طریق ساخت حساب کاربری خود و به تبع آن عضویت در سایت و اپلیکیشن سیوان لند در اختیار شرکت قرار می دهند منتسب به خود بوده و به صورت صحیح و درست و مطابق با واقعیت و به روز در سایت و اپلیکیشن سیوان لند ثبت نماید و شخص کاربر مسئول عدم صحت و به‌ روز نبودن اطلاعات است فلذا حق هرگونه اعتراض و ادعایی را مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ی پیام‌های ارسالی و ثبتی را به هر شکل و به هر عنوان در هریک از مراجع قضایی از خود سلب و اسقاط نمودند.


 کاربران پذیرفتند و قبول نمودند چنانچه در اثر اعمال و افعال نامبردگان که ناشی از عدم رعایت قوانین لازم الاجرای جمهوری اسلامی ایران سیاست های حفظ حریم خصوصی و یا آیین نامه ها و یا دستور العمل ها و یا بخش نامه های لازم الاتباع اصداری از سوی نهادهای عمومی و قانونی متولی فروش آنلاین و یا کسب و کار اینترنتی مانند قانون جرایم رایانه ای (جاسوسی و شنود رایانه ای و یا تخریب و اخلال در در داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی و سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه و فهرست مصادیق محتوای مجرمانه موضوع ماده 21 این قانون) و قانون مجازات عاملین متخلف در امر حمل و نقل کالا و قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام سفر ) و قوانین مدنی (ورود خسارات به اموال صاحبین کالا و یا اشخاص ثالث ) و سایر قوانین لازم الاتباع هرگونه خسارت اعم از مادی و یا معنوی به اعتبار و یا نام و یا شهرت تجاری و اجتماعی شرکت وسایر کاربران و یا اشخاص ثالث وارد آید، نقض این تفاهم نامه تلقی و شرکت نه تنها هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال اعمال و افعال و خسارات ماءالذکر را نخواهد داشت بلکه می تواند جهت احقاق حقوق تضییع شده و شهرت تجارتی خود اقدامات قانونی و قضائی را علیه کاربر متخلف به هر شکل و به هر عنوان به عمل آورده و اقدام به قطع دسترسی کاربر به خدمات سیوان لند و مسدود نمودن حساب کاربری وی نماید.


 کاربران مکلف هستند در نهایت امانت داری تمامی درخواست هایی را که به واسطه ی استفاده از سایت و اپلیکیشن سیوان لند برای نامبردگان ارسال شده و در سایت و اپلیکیشن سیوان لند ثبت میگردد قبول و یا قبل از قبول لغو نمایند و با دسترسی به اطلاعات کاربر سفارش دهنده هیچ گونه اقدام به انجام فروش کالا و خدمات خارج از سایت و اپلیکیشن سیوان لند را به عمل نیاورند و چنانچه خلاف مفاد این بند و سیاست های حفظ حریم خصوصی به هرشکل برای شرکت محرز گردد؛ شرکت می تواند علاوه بر قطع ارائه خدمات سایت و اپلیکیشن سیوان لند و انسداد حساب کاربری شخص متخلف مبلغ دو برابر گردش حساب یک ماه آخر شخص متخلف را از نامبرده مطالبه و یا از حساب کاربری شخص متخلف برداشت نماید و همچنین شرکت می تواند به منظور احقاق حقوق خود در هریک از مراجع قضایی اقدام به طرح هرگونه ادعا و یا دعوایی را نماید. در خصوص هرگونه توافق و یا وعده که خارج از سایت و اپلیکیشن سیوان لند صورت پذیرد شرکت فاقد هرگونه مسئولیت حقوقی و کیفری خواهد بودو کاربر در خصوص تحقق یا عدم تحقق مفاد این بند هر گونه حق و ادعایی را به هر عنوان از خود سلب و اسقاط نمود.


 هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سیوان لنداستفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سیوان لند ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سیوان لند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که خریدار در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید خریدار است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و سرویس ‌های ویژه یا پروموشن‌ها ، امکان دارد سیوان لند برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سیوان لندرا در پروفایل خود لغو کنند. اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.


 سیوان لند ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سیوان لند می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به سیوان لند اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند.


 کاربران حق تغییر یا باز تولید یا بازنویسی یا هر گونه اقتباس و یا توزیع و یا فروش و یا تکثیر و یا تقلید و یا شبیه سازی و یا کپی برداری از سایت سیوان لند و اپلیکیشن های مربوط به آن یا استفاده از برنامه درون برنامه‌ی دیگری یا هرگونه استفاده برای تولید یک برنامه مشابه را چه توسط خود و چه توسط اشخاص حقوقی و حقیقی ثالث را نخواهد داشت.


 کاربران مجاز به استفاده از خدمات نرم‌افزارهای سیوان لند جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیستند و حق اجاره، فروش و به‌طور کلی انتقال نرم‌افزارهای سیوان لند و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهند داشت.


 کاربران نمی‌‌توانند به هیچیک از سرویس‌‌ها و برنامه‌ها و شبکه‌ی مرتبط با سرورها به‌صورت غیرمجاز دسترسی پیدا کنند یا در این راستا تلاشی انجام دهند و نیز نمی‌‌توانند با استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم به کد سطح بالا یا زبان ماشین دست پیدا کنند.


 کاربران می بایست پس از اتمام استفاده از خدمات ارائه شده در اپلیکیشن سیوان لند، از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفاده از خدمات سیوان لندکسب کرده‌اند، هیچ‌گونه استفاده‌ای نکنند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات کاربران در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر مغایر با قوانین سیوان لند است. همچنین کاربران می بایست در طول زمان استفاده از خدمات و اپلیکیشن ، فقط در شرایط ضروری و به میزان مورد نیاز از اطلاعاتی که از کاربران ارائه شده است، استفاده کنند. استفادۀ کاربران از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. در هر صورت اطلاعات مذکور به صورت امانت در اختیار کاربران قرار گرفته است و در صورت نقض تعهدات مذکور، شرکت و شخص ذینفع مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع خواهد بود.


 کاربران می بایست در صورت مواجهه با نقض هر کدام از ملزومات حین فروش کالا و خدمات و یا نقض قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربران) بدون مداخله مستقیم، از انجام هر اقدامی بر اساس صلاحدید شخصی پرهیز کنند. کاربران می بایست موضوع را با پشتیبانی شرکت در میان بگذارند در نهایت پشتیبانی شرکت تصمیم مقتضی را بر مبنای وضعیت اخذ می‌کند و در صورت لزوم موضوع با نیروی انتظامی و مراجع ذیصلاح در میان گذاشته می‌شود.


تبصره: عدم تحویل کالا یا خدمات یا استرداد آن قبل از اعلام نظر پشتیبانی شرکت ممنوع است.


 کاربر آگاه بوده و می‌پذیرد که در زمان نصب نرم‌افزار سیوان لند یا به‌روزرسانی آن، نسبت به فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی گزینه‌ی دسترسی به «اطلاعات آماری» در بخش تنظیمات نرم‌افزار اقدام می‌کند. کاربر در فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی گزینه‌ دسترسی به «اطلاعات آماری» کاملا مختار است. لازم به توضیح است که دسترسی به اطلاعات آماری در تحقیقات بازاریابی و برای بهبود تجربه فروش سیوان لند به کار می‌رود و به صورت خودکار فعال است.


قوانین اختصاصی مرتبط سیوان لند:

⦁ سیوان لند به عنوان واسطه فروش همکاری لازم را با فروشنده در راستای عرضه کالاهای موضوع قرارداد در درگاه اینترنتی(معرفی، توصیف و عکس گذاری، ارسال آنها به خریداران بالقوه و سایر خدمات به شرح مقرر در پنل فروشنده) با اخذ هزینه های مربوط مبذول خواهد داشت.تعرفه این خدمات با توجه به براورد سیوان لند در هر مرحله به فروشنده اطلاع داده می شود و وی ملزم به پرداخت آن می باشد.


 ایجاد حساب کاربری در سیوان لند و همچنین مفاد این توافقنامه و دیگر اسناد سیوان لند هیچ نوع تعهد، توافق و قراردادی نظیر ایجاد شعبه، مشارکت و سرمایه گذاری مشترک یا رابطه استخدامی یا پیمانکاری، حق فنی ، شراکت، نمایندگی یا مانند آن را مابین کاربر و سیوان لند ایجاد نخواهد کرد.


⦁ طراحی درگاه اینترنتی، تعیین جایگاه کالا، نحوه معرفی، شیوه نمایش و تبلیغات در قبال دریافت هزینه های مربوطه به شرح جدول هزینه ها و جریمه ها مندرج در پنل فروشنده، بر عهده سیوان لند خواهد بود.


⦁ سیوان لنداقدامات و هماهنگی لازم را جهت آموزش و توجیه نمایندگان فروشنده در خصوص نحوه استفاده از درگاه اینترنتی انجام خواهد داد.


 سیوان لند در قبال حوادث غیر مترقبه در بستر مبادلات الکترونیکی و خارج از اراده و قدرت خود، مانند قطع اینترنت و برق از سوی مراکز ذیصلاح مسئولیتی ندارد.


⦁ وجوه ناشی از فروش کالا، پس از کسر کمیسیون، هزینه ها و مطالبات قراردادی و تأیید واحد مالی سیوان لند، طبق زمان بندی مشخص شده در پنل فروشندگان به فروشنده پرداخت می شود. تبصره: کمیسیون، هزینه ها و مطالبات قراردادی سیوان لند همراه مالیات بر ارزش افزوده آنها محاسبه و از فروشنده دریافت خواهد شد.


⦁ سیوان لند می تواند حقوق و مسئولیت های خود ناشی از این توافقنامه را به شخص ثالث منتقل کند.


⦁ سیوان لند نهایت تلاش و دقت خود را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود بعمل می آورد و به منظور تولید محتوا، از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏نماید. لازم به ذکر است سیوان لند تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سیوان لند دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و مطابق با قوانین ارجاع کالا و در شرایط اولیه می باشد.


⦁ اپلیکیشن و سایت سیوان لند هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحه سایت خود و یا لینک های مرده و یا قطعی و یا اختلال در سیستم اینترنتی کشور ، یا از دسترس خارج شدن سایت و یا فیلتر یا هک شدن و یا هرگونه اشکالی که به طور ناگهانی رخ دهد را نمی پذیرد و هم چنین سیوان لند مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت و اپلیکیشن را که میتواند ناشی از عوامل طبیعی،نیروی انسانی،مشکلات اینترنتی،خرابی تجهیزات کامپیوتری،مخابراتی و ... باشد بر عهده ندارد.لکن تمام تلاش خود را جهت رفع موانع فوق در اسرع وقت به عمل می آورد.لازم به ذکر است در صورت هک یا بروز هرگونه مشکل توسط عوامل انسانی شخص مقصر می بایست کلیه خسارات وارده به سیوان لند و کاربران وی و اشخاص ثالث را جبران نماید.


⦁ با توجه به اینکه نوع رابطه های تجاری صرفاً خرید و فروش می باشد و هیچگونه کسورات بیمه ای به معامله تعلق نمی گیرد لیکن خریدار و فروشنده و سیوان لند در این خصوص تعهدی نداشته و صرفاً تکالیف قانونی خود را در این خصوص انجام می دهند.


⦁ سایت سیوان لند ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد و از درج هرگونه مطلبی مخالف قوانین و یا مغایر با اخلاق و عفت عمومی است خودداری می نمایید. در صورت درج هر مطلبی مغایر با این بند و یا درج مطالبی که مشمول فهرست مصادیق مجرمانه مسئولیت حقوقی و کیفری آن به عهده کاربر می باشد.لازمبه ذکر است کلیه مطالب مندرج در این سرویس ها به عنوان مدارک و مستندات قابل ارائه له یا علیه هر یک از کاربران می باشد.


⦁ سیوان لند در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سیوان لنداطلاع دهید.


ارتباطات الکترونیکی با سیوان لند

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات سیوان لند استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به سیوان لند ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که سیوان لند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که خریدار در پروفایل خود ثبت می کند. تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تأئید خریدار است . و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت میگیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات و سرویس های ویژه پروموشن ها، امکان دارد سیوان لند برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه سیوان لند را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که 1000551451 تنها شماره هایی است که سیوان لند از طریق آن برای کاربران و خریداران خود پیامک ارسال می کند همچنین این شماره ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها ،خدمات و سرویس های ویژه سیوان لند را به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین ممکن است سیوان لند از طریق شماره 1000551451 برای برخی کاربران یا خریداران خود سوال نظر سنجی ارسال کند. بنابراین ارسال هر گونه پیامک تحت عنوان سیوان لند، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سیوان لند است و در صورت دریافت چنین پیامکی لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به پشتیبانی سیوان لند اطلاع دهید.


سیاست های رعایت حریم شخصی

سیوان لند به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند. احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.


سیوان لند متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر شدن و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سیوان لند شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.


 اگر کاربر از طریق هر نوع سیستم الکترونیکی واسط و خارج از سیوان لند به سیوان لند متصل شود، درخواست دریافت اطلاعات از وی، تابع قوانین و شرایط ذکر شده در این توافق نامه می باشد.


 از جمله اطلاعات کاربر و فعالیت وی در سیوان لند از این قرار است: نام، عکس، تاریخ پیوستن و حضورهای مختلف در سیوان لند، محصولاتی که خرید کرده یا درباره آنها نظر و امتیاز داده است، نظرهای کاربر در صفحات مختلف سیوان لند، صفحه فروشنده و صفحات محصولات ، محصولات فروش رفته و تعداد آنها، نظرها و امتیازهای خریدارها و مخاطبان سیوان لند در صفحه فروش یا محصولات فروشندگان و دسته بندی ها و رتبه بندی های انجام گرفته از سوی سیوان لند .


 سیوان لند در تعامل با برخی شرکتها و ارائه دهندگان خدماتی که به آنها نیاز دارد با بهره گیری از ابزارهای تحلیل داده و نتیجه حاصل از آن، به تحلیل ، طراحی و اجرای برنامه های بازاریابی خواهد پرداخت.


 هر شخص حقیقی یا حقوقی تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری خواهد بود مگر با اطلاع و تأیید سیوان لند. در صورت اطلاع از وجود حسابهای کاربری متعدد و بدون مجوز برای یک شخص حقیقی یا حقوقی سیوان لند می تواند همه آنها را غیر فعال و سپس تصمیم گیری کند.


 ایجاد حساب کاربری در سیوان لند برای سیستم های رایانه ای و الکترونیکی تحت کنترل اشخاص حقیقی یا حقوقی مجاز نیست و تخلف محسوب می شود و با آن حسب مورد، برابر قوانین کشور و مقررات سیوان لند برخورد خواهد شد.


 سیوان لند نظارت و مسئولیتی درباره ارتباط و تعامل آنلاین یا آفلاین کاربران سیوان لند با یکدیگر در درون یا بیرون از بازار سیوان لند ندارد مگر در موضوع و چارچوب این قرارداد و توافقنامه .


 کاربر با درج محتوا در سیوان لند، حق استفاده از آن را به سیوان لند به صورت حق انحصاری، قابل واگذاری به غیر ، همه جانبه ، غیر قابل استرداد، مجاز به ویرایش، بازنشر و باز تولید می دهد.


 کاربر نباید اطلاعات حساس، خصوصی و محرمانه خود یا دیگران را در سیوان لند منتشر کند یا در اختیار کاربران قرار دهد. سیوان لند در مورد سوء استفاده از این اطلاعات و خسارتهای احتمالی هیچ مسئولیتی را متقبل نمیشود.


 انتشار محتوای خارج از موضوع فعالیت و خدمات سیوان لند و محتوای غیر مجرمانه اما نامناسب و خارج از عرف مجاز نیست.


 سیوان لند مجاز به نظارت بر محتوای کاربران است و در صورت تشخیص محتوای نامناسب یا ناقض قوانین کشور و سیوان لند، می تواند آن را بدون اطلاع قبلی حذف کند و از این جهت هیچ ادعائی علیه سیوان لند مسموع نخواهد بود. همچنین در این موارد سیوان لند مجاز به اعمال مقررات خود است.


همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سیوان لند مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری موارد قابل دانلود و کپی داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سیوان لند جزئی از اموال سیوان لند محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سیوان لند است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سیوان لند محفوظ می دارد. علاوه بر این اسکریپت ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سیوان لند و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سیوان لند است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجازبه بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی،قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وبسایت سیوان لند و یا هر یک از خدمات یا مطالب، دانلود و یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزار های استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سیوان لند محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سیوان لند کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت یعنی www.sivanland.com است. ما با هیچ روش دیگری جزء ارسال نامه از طریق آدرس های رسمی و تأیید شده در سایت با شما تماس نمیگیریم وبسایت سیوان لند هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.sivanland.com و همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه و برنامه های گفتگوی اینترنتی و غیره ندارد و هیچگونه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.


قانون حاکم و نحوۀ حل اختلاف:

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این تفاهم نامه یا مرتبط با آن از جمله انعقاد، اعتبار، نقض، تفسیر، نحوۀ اجرا و همچنین کلیه متفرعات آن به مرکز داوری اتاق ایران شعبه شیراز ارجاع می گردد که بر طبق قواعد داوری آن با یک یا سه داور (بر حسب اهمیت دعوا و به تشخیص و انتخاب مرکز داوری شیراز) به صورت قطعی و لازم الاجرا حل و فصل می گردد. داور(ان) علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد (خواهند) نمود و همچنین با توجه به اینکه محل انعقاد این تفاهم نامه شهر شیراز می باشد محاکم این شهر صلاحیت محلی رسیدگی را دارا هستند.


قوه قاهره (فورس ماژور):

تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجراء است و در صورت بروز هر گونه از موارد قوه قهریه سیوان لند هیچگونه مسئولیتی ندارد.


پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

با پشتیبانی سیوان لند تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۱۳۹۳۹